Warning: pfsockopen(): unable to connect to ssl://typekit.com:443 (Connection timed out) in /home/decozhic/domains/decozhi.ir/public_html/wp-content/plugins/hub-core/extensions/redux-typekit/typekit-client/typekit-client.php on line 40
درباره ما - مبلمان و اکسسوری ژی
رد کردن پیوندها

مبلمان و اکسسوری ژی

ما  در مبلمان و اکسسوری ژی اعتقاد و ایمان داریم که مشتری بزرگترین سرمایه یک تجارت می باشد و به خود می بالیم که امروزمان با دیروزمان برابر نیست.

با گروه ژی بیشتر آشنا شوید

مبلمان و اکسسوری “ژی” در سال ۱۳۹۹ فعالیت خود را در زمینه چوب و مبلمان آغاز و با فعالیت مستمر و پویا در زمینه تولید انواع مبلمان، میزغذاخوری و سرویس خواب نقش به سزایی را در کسب رضایت مشتریان و هموطنان عزیزمان داشته است. با چنین نگرشی اهداف از پیش تعریف و تعیین شده و استراتژی، شرکت دقیق عمل نموده تا رضایت شما بزرگواران را حاصل نماییم که تامین کیفیت و رضایت مشتریان را در اولویت قرار داده و خواهد داد انشاالله.

مبلمان و اکسسوری ژی با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب، پرسنل با تجربه، بهترین مواد اولیه (چوب، رنگ و پارچه)، جدیدترین تجهیزات و نرم افزارهای روز صنعت و جدیدترین تکنولوژی ها و دانش روز دنیا قادر است با نوین ترین روشهای روز دنیا محصولات با کیفیتی وارد بازار کند تا مشتریان عزیزمان بتوانند از محصولات ما نهایت لذت را ببرند.

اهداف شرکت

مبلمان و اکسسوری ژی با رویکرد کارآفرینی و توسعه پس از حضوری موفقیت آمیز در عرصه فروش قصد دارد تا در آینده ای بسیار نزدیک با گسترش فضای تولیدی سهم بیشتری در زمینه ی اشتغال‌زایی و صنعت کشور را به خود اختصاص دهد. برآنیم تا با رشد و توسعه همه جانبه و با بهبود روز افزون کیفیت محصولات در خدمت رسانی به شما عزیزان گامی بلند برداریم، چرا که بر این باوریم خریداران محترم شایسته بهترین ها می باشند.

شعار شرکت

نو آوری و دقت در تولید، سرعت در خدمات با توجهی ویژه بر کیفیت، در راستای جلب رضایت شما خریداران محترم

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها